Dlaczego warto posiadać sklep na abonament na platformie Sky-Shop.pl?

Posiadanie własnego sklepu internetowego może być bardzo kosztownym, bądź… bardzo tanim pomysłem na biznes. Model abonamentowy oferowany w ramach usługi Sky-Shop.pl jest jednym z najkorzystniejszych modeli na rynku.

Niski koszt rat

Model abonamentowy w Sky-Shop.pl jest bardzo tani. Platforma oferuje kilka rodzajów abonamentów, dostosowanych do możliwości Twojego sklepu. Ich koszt zaczyna się już od 12 złotych miesięcznie. Nie do wiary? Nie, to rzeczywistość!

Niezawodne serwery

Sklep na abonament w Sky-Shop.pl to gwarancja stabilności pracy Twojej platformy sklepowej. Oprogramowanie jest udostępniane przez sieć serwerów, które działają w każdych warunkach. W razie awarii któregokolwiek z nich, zastępują go inne. Twój sklep będzie dostępny cały czas!

Ciągły rozwój

Oprogramowanie Sky-Shop.pl jest stale rozwijane. Dzięki temu minimalizujemy do zera ryzyko ataków hakerskich a także wciąż rozwijamy naszą ofertę programistyczną. Ciągły rozwój oprogramowania to nowe funkcje, bez których rozwój Twojego sklepu byłby znacznie wolniejszy.

Pomoc techniczna

Mocną stroną oprogramowania oferowanego przez Sky-Shop.pl jest pomoc techniczna oferowana zarówno drogą mailową, jak też telefoniczną. Jest ona dostępna 24 godziny na dobę, co oznacza, że w każdej chwili możesz zgłosić swoje wątpliwości co do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania.

Mnóstwo integracji

Sklep online na abonament w Sky-Shop.pl to gwarancja dużej liczby niezawodnych integracji. Są wśród nich porównywarki cenowe, programy magazynowe, hurtownie a nawet znane na całym świecie Allegro! Co więcej, stale rozszerzamy bazę dodatkowych usług o zupełnie nowe narzędzia.

Szybkie przelewy

Sklep w internecie na platformie Sky-Shop.pl to również możliwość wykonywania szybkich przelewów za pośrednictwem aplikacji Skypay. Sprawdź jej możliwości na naszej stronie internetowej.

Jeśli posiadasz sklep internetowy korzystający z innej platformy programistycznej, możesz go za darmo przenieść pod Sky-Shop.pl. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej ofercie.

Add Comment